xNURBS

En güçlü ve kolay kullanımlı NURBS yazılımı XNurbs NURBS oluşturmak için tüm sorunları çözmek adına tek bir UI kullanıyor – NURBS çözümünde ve enerji minimizasyon yöntemlerine dayanan yüksek kaliteli yüzeyler oluşturma açısından gerçek anlamda sınırsız kapasiteye sahip.

Enerji minimizasyon algoritması fiziksel modelle analog yüksek kaliteli yüzeyler oluşturuyor: ahşap bir tahta eğildiğinde pürüzsüz bir eğri oluşturmak için bükülme enerjisinin en aza indirilmesini varsayıyor.

Anahtar Özellikler

NURBS çözümleri için sınırsız kapasite: Optimizasyon algoritması neredeyse tüm NURBS yüzeylerini kısıtlar ne kadar karmaşık olursa olsun milisaniyeler içinde çözebilir.

Yüksek kaliteli yüzeyler: Verilen kısıt seti için XNurbs’ın optimizasyon algoritması, tüm olası çözümler arasından en pürüzsüz NURBS yüzeylerini üretmek için enerji minimizasyonu yönetimini kullanıyor. Oluşturulan yüzey kalitesi inanılmaz.

XNurbs, CAD yazılımı için neredeyse tüm yüzey kaplama sorunlarını çözen süper güçlü bir NURBS aracı.

Neden xNurbs

Kolay kullanımlı: Tüm NURBS modelleme türleri için basit bir UI kullanıyor.

Süper dayanıklı: XNurbs kaya gibi sağlam ve hatasız olarak çalışıyor.

Native CAD yüzeyleri: XNurbs CAD yüzeyleri oluşturur; ör. doğrudan tüm CAD modelleme operasyonlarında kullanılabilecek kesilmiş/kesilmemiş NURBS yüzeyleri.

Kullanıcılar görsellerde verilen yüzeyleri kendileri karşılaştırabilir (Y.3dm ve UVFlowAngle.stp).XNurbs SolidWorks eklentisi ve XNurbs Rhino eklentisi benzer kapasite ve UI sahip olduğu için bazı ekran görüntüleri/videolar aynıdır.)

XNurbs kullanımına dair sayısız operasyon veya senaryo var. Hepsini göstermek imkansız olduğu için aşağıda sadece bazı örnekleri verdik. Kullanıcıların bakış açısına göre tüm operasyonlar veya senaryolar aynı: kullanıcı sadece eğrileri veya noktaları seçer ve XNurbs’da girilen tüm kısıtları sağlayan en pürüzsüz NURBS yüzeylerini oluşturur.

Su Geçirmez Tampon (Tamponun tüm yüzeyleri G2 sürekliliği ile XNurbs tarafından oluşturulmuştur. Vladimir Aleksic’in izniyle.)

Su Geçirmez Jet Ski Gövdesi (Tamamı G2 sürekliliği ile XNurbs tarafından oluşturulmuştur. Gövdenin hareket halinde nasıl oluşturulduğu görmek için eğitim bölümüne bakabilirsiniz. Video sadece en temel XNurbs operasyonlarını gösterse de XNurbs operasyonlarını anladıktan sonra XNurbs’ü binlerce farklı operasyonda kullanabilirsiniz. XNurbs diğer tüm gövde bölümlerin aynı şekilde oluşturur. XNurbs’ün oluşturduğu yüzey kalitesine dikkat edin. Vladimir Aleksic’in izniyle.)

xNURBS

nerji minimizasyon algoritması fiziksel modelle analog yüksek kaliteli yüzeyler oluşturuyor: ahşap bir tahta eğildiğinde pürüzsüz bir eğri oluşturmak için bükülme enerjisinin en aza indirilmesini varsayıyor.

TOP